DOM TILIA

Tilia to domek parterowy składający się z dwóch prostych i nowoczesnych brył przesuniętych względem siebie.

Jest ciekawa alternatywa dla osób którym podoba się nowoczesna „stodoła” a nie koniecznie chcących mieć domek z piętrem. Poprzez skośne połacie dachowe uzyskujemy więcej przestrzeni nad głową ale nie musimy się martwić wchodzeniem na piętro.

Duże przeszklenia tylko od jednej strony powodują że domek jest otwarty na otaczającą przestrzeń ale nie na strefę wejściową czy taras. Dzięki temu goście na tarasie nie zakłócają nam pięknych widoków, a sami mają zapewnioną prywatność i intymność.

Kolejnym atutem naszego projektu jest to że domek posiada dwie niezależne sypialnie a rozkładana sofa w salonie może zapewnić kolejne miejsca do noclegu.

Otwarta kuchnia do dobry pretekst by gotować na oczach osób spędzających czas w salonie.

Domek składa się z dwóch modułów, każdy szerokości 320cm co zapewnia niestandardową wygodę. Moduły łączą się na środku by posiadać w świetle aż 290cm wysokości.

Taras naturalnie zabudowany przez bryłę domku ma zapewnioną ochronę od wiatru a belki pergoli przykryte odpowiednim zadaszeniem mogą również zapewnić ochronę przed deszczem. Sam taras posiada powierzchnię ponad 10m2.

Odpowiedni nastrój podczas wieczorów na tarasie zapewnia właściwie dobrane oświetlenie zewnętrzne w postaci pasków LED o ciepłej barwie osadzonych w belkach pergoli.

Istnieje oczywiście możliwość uzyskania odbić lustrzanych układu pomieszczeń oraz modyfikacji ich umiejscowienia a także liczby okien i drzwi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ