SAUNA IGNIS

Sauna ogrodowa IGNIS to świetna alternatywa dla osób które chcą mieć saunę w domu ale nie mają na nią miejsca w kubaturze swojego budynku.

Składa się ona z 3 przestrzeni:

– tarasu z pergolą służącego do odpoczynku, który możemy również zadaszyć. Sam taras ma powierzchnię prawie 3m2 ale może zostać dowolnie powiększony.

– przedsionka który pozwala na swobodne przebranie się i kąpiel bez konieczności korzystania z prysznica w naszym domu. Oprócz prysznica mamy również ławeczkę na której możemy sobie usiąść a podnoszone siedzisko pozwalana na schowanie dodatkowych rzeczy.

– samej sauny w której swobodnie będzie mogło saunować 5-6 osób na dwóch rzędach siedzeń.

To co wyróżnia naszą saunę od innych będących na rynku to piękne duże przeszklenia pozwalające na niesamowite doznania wzrokowe podczas terapii w saunie. Kolejnym elementem jest sama izolacja termiczna naszej sauny która wynosi 10cm w ścianach zewnętrznych i 20cm w podłodze i dachu. Łatwy i szybki montaż pozwala na postawienie i uruchomienie sauny nawet w 1 dzień.

Prosta bryła samego budynku, duże przeszklenia oraz elewacja wykonana z naturalnego drewna upiększą niejeden ogród naszych Klientów.

Odpowiedni nastrój podczas wieczorów na tarasie zapewnia właściwie dobrane oświetlenie zewnętrzne w postaci naściennych kubików oraz pasków LED o ciepłej barwie osadzonych w belkach pergoli.

Sama sauna dzięki powierzchni zabudowy wynoszącej 12m2 pozwala na uproszczoną procedurę zgłoszenia zamierzenia budowlanego.

Zapraszamy do naszej sauny pokazowej w miejscowości Nowe Grabie pod Wołominem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ